Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Отстъпката ще се отрази в цената автоматично при завършване на поръчката!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

Switch TP-Link TL-SG2216

Артикул: TL-SG2216
Централен склад: Наличен

257 лв
Брой:
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Въпроси по продукта

Описание

HARDWARE FEATURES
Standards and ProtocolsIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Interface16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Network Media10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimensions (W X D X H)17.3* 7.1* 1.7 in. (440* 180* 44 mm)
Fan QuantityFanless
Power Supply                            100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane32Gbps
MAC Address Table8k
Packet Forwarding Rate            23.8Mpps
Jumbo Frame10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of ServiceSupport 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 FeaturesIGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLANSupports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Access Control ListL2~L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
SecuritySSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control
ManagementWeb-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS

Характеристики

Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Управляем - managed
Switch брой портове
  • 16
LAN скорост
  • 1000 Mbps
Web управление:
  • Да
Цвят:
  • Черен
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • ES-1008P 8-Port Fast Ethernet PoE+ Switch

    258 лв
  • Part No. GS108P-100EUS Type Unmanaged Ports 8 PoE Да PoE Ports 4 Network type Gigabit Ethernet

    254 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 24 Основни портове, тип 24x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) No Управление Web-based GUI; SmartConsole Utility; Password control; Configuration backup/restore; Firmware upgradeable Захранване Internal Universal Power Supply: 100 - 240 VAC, 50 - 60 Hz Routing Layer 2 Only Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 2MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 48 Gbps Пропускателна способност, Mpps 35.71 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    253 лв
  • Network Ports : 16 10/100/1000 Mbps twisted-pair RJ-45 ports   Switching bandwidth :  32 Gbps Power Consumption :  100-240V; 50-60 Hz; plug is localized to country of sale; 11W max Standards Compliance :  IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet  IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet  IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet  IEEE 802.3x flow control Status LEDs :  Unit: power  Per network port: Link, activity, speed

    263 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 16 Основни портове, тип 16x10/100Base-TX Power Over Ethernet (PoE) support IEEE 802.3af PoE ( 8x PoE ports); PoE power budget (watt): 130 Управление Няма Захранване Input voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz Routing Layer 2 Only Памет (Flash, RAM) Packet bufferr: 160KB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 3.2 Gbps Пропускателна способност, Mpps 2.4 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    268 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на Switch TP-Link TL-SG2216
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре