Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Отстъпката ще се отрази в цената автоматично при завършване на поръчката!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

Switch TP-Link TL-SG2424

Артикул: TL-SG2424
Централен склад: Наличен

407 лв
Брой:
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Въпроси по продукта

Описание

HARDWARE FEATURES
Standards and ProtocolsIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Interface24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Network Media10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimensions (W X D X H)17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
Fan QuantityFanless
Power Supply100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane48Gbps
MAC Address Table8k
Packet Forwarding Rate 35.7Mpps
Jumbo Frame10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of ServiceSupport 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
L2 FeaturesIGMP Snooping V1/V2/V3
LAG(Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLANSupports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
SecurityPort Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
ManagementWeb-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS

Характеристики

Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Управляем - managed
Switch брой портове
  • 24
LAN скорост
  • 1000 Mbps
Web управление:
  • Да
Цвят:
  • Черен
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • Gigabit Ethernet performance combined with Industrial strength construction and a 150Watt power supply. The TOUGHSwitch PRO version is capable of powering up to eight 24V or 48V devices with software selectable output voltage control. It is the ideal PoE solution for use with Ubiquiti airMAX base station deployments.Part Number: TS-8-PRO

    393 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 10 Основни портове, тип 8x10/100Base-TX Power Over Ethernet (PoE) No Управление Web-based GUI; Command Line Interface (CLI); Telnet Client/Server Stackable Virtual Stacking: D-Link Single IP Management, up to 32 units per Virtual Stack Захранване Internal Universal Power Supply: 100 - 240 VAC, 50 - 60 Hz Routing Layer 2 Only Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16 MB, RAM: 128 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 5.6 Gbps Пропускателна способност, Mpps 4.2 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    389 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 20 Основни портове, тип 16x10/100/1000Base-T Uplink портове 4xSFP Управление Simple Web management: intuitive Web GUI; Single IP management; Fans Fanless design Routing Layer 3 Lite Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 32MB, RAM: 128 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 40 Gbps Пропускателна способност, Mpps 29.8 Mpps

    389 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z, IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s, IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p Interface: 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots* 1 Console Port

    387 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 10 Основни портове, тип 8x10/100Base-TX Power Over Ethernet (PoE) No Управление Web graphical user interface (GUI), Command-line (CLI), Simple Network Management Protocol (SNMPv1/v2c/v3) Захранване External power adapter; Input voltage: 100-127/200-240 VAC; Maximum power rating: 7.2 W Routing Layer 2 Only Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 128 MB, RAM: 256 MB DDR3 DIMM Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 5.6 Gbps Пропускателна способност, Mpps 4.1 Mpps MAC адреси 16000 MAC addres table size

    382 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на Switch TP-Link TL-SG2424
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре