Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Отстъпката ще се отрази в цената автоматично при завършване на поръчката!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

Switch TP-Link TL-SG5412F

Артикул: TL-SG5412F
Централен склад: Наличен

572 лв
Брой:
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Въпроси по продукта

Описание

HARDWARE FEATURES
Standards and ProtocolsIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface12 1000Mbps SFP slots
4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
1 Console Port
Network Media10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan QuantityFanless
Dimensions ( W x D x H )17.3 × 10.2 × 1.7 in. (440 × 260 × 44 mm)
19-inch Rack mount Steel Case, 1U Height
Power Supply100-240VAC, 50/60Hz
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 24Gbps
MAC Address Table8k
Packet Forwarding Rate17.9Mpps
Jumbo Frame10KB
SOFTWARE FEATURES
L2 Switching FeaturesIGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
Quality of ServiceSupport 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
Link AggregationSupport static link aggregation
Support 802.3ad LACP
Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per
group
VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Management VLAN configuration
Access Control ListL2L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
SecurityIP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
ManagementWeb-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS

Характеристики

Безплатна доставка
  • Да
Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Управляем - managed
Switch брой портове
  • 16
Web управление:
  • Да
Цвят:
  • Черен
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 26 Основни портове, тип 24x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) No Управление Built-in switch configuration utility for easy browser-based device configuration (HTTP) Захранване Internal Power Supply; 100V–240V, 12V/2.5A, 50–60 HZ Routing Layer 2 only Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16 MB; RAM: 128 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 52 Gbps Пропускателна способност, Mpps 38.69 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    569 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 18 Основни портове, тип 16x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) No Управление Built-in switch configuration utility for easy browser-based device configuration (HTTP); RADIUS, port mirroring, TFTP upgrade Захранване Internal Power Supply; Voltage Required : AC 120/230 V ( 50/60 Hz ) Routing Layer 2 only Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16 MB; RAM: 128 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 36 Gbps Пропускателна способност, Mpps 26.78 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    579 лв
  • Комутатор D-Link DES-3200-28 24-port 10/100 Layer 2 Managed Switch + 2x Combo 10/100/1000Base-T/100/1000 SFP + 2x 100/1000 SFP

    585 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p Interface: - 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports - (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) - 4 gigabit SFP Slots* - 1 Console Port * The SFP slots support 1000Mbps only.

    594 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1d, 802.1s, 802.1w, 802.1q, 802.1p, 802.1x, SNMP Interface: 48 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)(Auto MDI/MDIX), 2 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX), 2 Gigabit SFP ports,1 RS232 Console port Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)

    549 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на Switch TP-Link TL-SG5412F
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре