Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Отстъпката ще се отрази в цената автоматично при завършване на поръчката!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

BENQ Wireless Dongle USB

Артикул: 5J.J0614.021
Не е наличен
Уведомете ме при наличие
Уведомете ме при наличие на продукта
Вашата молба е приета!

Ще получите уведомление веднага щом продуктът е отново на склад на предоставените от вас контакти
Вашият E-Mail
Актуалност
- задължително за попълване
Проверка...

69 лв
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Въпроси по продукта

Описание

Предназначен за Мултимедиен проектор
Wireless dongle for MX710 / MX711/ MX750 / MP780ST / MX760 / MX761 / MX810ST / MW811ST / MX812ST / MX880UST
Гаранция: 6 месеца

Характеристики

Производител
  • BENQ

Мнения

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 8 Основни портове, тип 8x10/100Base-TX Power Over Ethernet (PoE) No Управление No Fans Fanless design Захранване External power adapter; DC 12 V, 500 mA Routing Layer 2 only Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 1.6 Gbps Пропускателна способност, Mpps 1.2 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    69 лв
  • • LAN портове WAN x 1, LAN x 4 RJ-45 for 10/100/1000 Base T • Антени 2 x internal antenna for 2.4GHz application with 3.8dBi gain 3 x internal antenna for 5GHz application with 5.1dBi gain • Честота на работа 2.4GHz и 5GHz • Network Protocol Automatic IP, static IP, PPPoE (MPPE supported), PPTP, L2TP

    69 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Power Supply: 3.3V Cabel: Single-mode Fiber Fyber Type: 9/125 um Single-mode

    68 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3ah 100Base-BX, CSMA/CD, TCP/IP Power Supply: 3.3V Cabel: Single-mode Fiber Fyber Type: 9/125 um Single-mode Max. Cable Length: 15km

    68 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3ah 100Base-BX, CSMA/CD, TCP/IP Power Supply: 3.3V Cabel: Single-mode Fiber Fyber Type: 9/125 um Single-mode

    68 лв
Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на BENQ Wireless Dongle USB

Tags: projector projector accesories аксесоари за проектори


Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре