Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Отстъпката ще се отрази в цената автоматично при завършване на поръчката!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

Артикул: GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER
Централен склад: Наличен

107 лв
Брой:
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Въпроси по продукта

Описание

GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

The GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER transeiver is a self-contained Gigabit Ethernet Copper port that provides connectivity over twisted pair cables for networking products that feature a standart size GBIC expansion slot. The GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER has a 1000Base-T twisted pair port. The twisted pair port contains an RJ-45 connector and a max operating distance of 100 meters.

Характеристики

Производител
  • Repotec
Гаранция
  • 2 години гаранция
Тегло с опаковката(при транспорт)
  • 2 kg

Мнения

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • D-LINK DCH-Z510 mydlink Home Siren with battery back-up - алармена сирена

    107 лв
  • Ultimate Wi-Fi Speed– AC1900 (600Mpbs on 2.4GHz band or 1300Mbps on 5GHz band) wireless speed with the next generation Wi-Fi - 802.11ac Dual Band Wireless– 2.4GHz and 5GHz band for flexible connectivity Ultimate Range – High gain antennas ensure superior range and stability Beamforming Technology – Delivers a more targeted and highly efficient wireless connections Super Speed USB 3.0 Port - Up to 10x faster than USB 2.0 Flexible Deployment - Equipped with a USB 3.0 Cradle for flexible deployment WPS Button - Easy wireless security encryption at a push of the WPS button Backward Compatibility – With support for 802.11 a/b/g/n standards ​USB адаптера е устройство, чрез което Вашият компютър приема безжично интернет от Вашият рутер. Арчър T9UH TP-LINK идва от следващо поколение Wi-Fi стандарт - 802.11ac, в пъти по-бърз от безжичните скорости "N". С 1300Mbps безжични скорости над кристално ясна 5GHz лента или 600Mbps 2.4GHz честотна лента, Арчър T2UH е най-добрият избор за безпроблемен HD стрийминг, онлайн игри и други широколентови-интензивни задачи. Арчър T9UH оборудван с 1 m USB 3.0 удължителен кабел, което го прави удобен начин да включите USB устройството от USB гнездото. Неговият елегантен и стилен дизайн е подходящ и за дома и за офиса. Съдържание: Wireless Adapter Archer T9UH Resource CD Quick Installation Guide USB Cradle

    108 лв
  • The RB911G-5HPnD е малък, безжичен, гигабитов рутер с интегрирана 5GHz висока мощност с безжична карта. Gigabit порта спомага да се използва пълният потенциал на 802.11n безжичните скорости. Интегрираната безжична карта е в състояние да функционира до 1000mW мощност. Тя е вградена в 16kV ESD защита, както на Ethernet, така и на MMCX порта.

    105 лв
  • В съответствие с IEEE 802.3ab и IEEE 802.3z Конфигурация на режим Force / Auto трансфер за FX порт Удължава разстоянието до 15 км MC210CS е media converter проектиран да конвертра 1000BASE-LX/LH влакно до 1000Base-T лан кабел и обратно. Направен за IEEE802.3ab 1000Base-T и IEEE802.3z 1000Base-LX/LH стандарти, моделът MC210CS е готов за single-mode оптично влакно използвайки SC-Type свързване. MC210CS поддържа longwave (LX) laser спецификация на пълна скорост на препдаване. Работи на 1310nm и в двете посоки на предаване на данни. Други характеристики на този модул включват способността да се използва като самостоятелно устройство (не се изисква шаси) или с TP-LINK's 19''system шаси.

    105 лв
  • 15dBi omni-directional operation highly enlarges the wireless coverage N female connector, compatible with most of the wireless equipments Weather proof design, suitable for all weather condition Provided mounting kits enable easy installation for various environments

    104 лв

Категории: Repotec

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре