Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Отстъпката ще се отрази в цената автоматично при завършване на поръчката!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

Комутатор Cisco SG100D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch

Артикул: SG100D-08
Централен склад: Наличен

111 лв
Брой:
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Въпроси по продукта

Описание

Суич, типFixed Port
Общ брой портове8
Основни портове, тип8x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеNo
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеExternal power adapter; DC 12 V, 1.0 A
RoutingLayer 2 only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps16 Gbps
Пропускателна способност, Mpps11.9 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
QoSPriority levels: 4 hardware queues; Scheduling: Priority queuing and weighted round-robin (WRR); Class of service: 802.1p priority based
L2 мреживи стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x
Сигурност802.3x flow control
Размери, mm140 х 140 x 33.35 mm, Compact Size
Гаранция36 месеца

Характеристики

Производител
  • Cisco
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Неуправляем - unmanaged
Switch брой портове
  • 8
Web управление:
  • No
Power Over Ethernet (PoE)
  • No
Цвят:
  • Черен
  • Сив
Гаранция
  • 5 години гаранция

Мнения

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • Innovative energy-efficient technology saves power up to 75% Supports IEEE 802.3x flow control for Full Duplex mode and backpressure for Half Duplex mode Non-blocking switching architecture that forwards and filters packets at full wire-speed for maximum throughput 4.8 Gbps Switching Capacity Store and forward Switching scheme Auto-MDI/MDIX eliminates the need for crossover cables Supports MAC address auto-learning and auto-aging Auto-negotiation ports provide smart integration between 10Mbps, 100Mbps hardware. Plug and Play design simplifies installation Fanless design to make sure it works quietly

    112 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 8 Основни портове, тип 8x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) No Управление No Захранване External Routing Layer 2 only Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 16 Gbps Пропускателна способност, Mpps 11.9 Mpps MAC адреси 4096 MAC addres table size

    113 лв
  • The ES-1024 is 24-port Fast Ethernet rack-mount switch, that is designed for medium or large network environment to strengthen its network connection. Including rack-mount brackets, the 19“ size switch fits into your rack cabinet. It is a superb choice to boost your network with higher performance and efficiency.

    116 лв
  • - Supports PoE power up to 15.4W for each PoE port - Supports PoE power up to 57W for all PoE ports - Supports PoE IEEE 802.3af compliant PDs - Supports IEEE 802.3x flow control for Full-duplex Mode and backpressure for Half-duplex Mode - 2K entry MAC address table of the TL-SF1008P with auto-learning and auto-aging - LED indicators for monitoring power, link, activity - External power adapter supply

    117 лв
  • STANDARDS AND PROTOCOLS: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p INTERFACE:    8 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX) 1 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port (Auto MDI/MDIX) 1 Gigabit SFP ports NETWORK MEDIA:    10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF

    105 лв

Категории: Cisco (Linksys)

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на Комутатор Cisco SG100D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре