Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Отстъпката ще се отрази в цената автоматично при завършване на поръчката!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

TP-LINK TL-SL3428 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit L2 Managed Switch

Артикул: TL-SL3428
Централен склад: Наличен

369 лв
Брой:
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Въпроси по продукта

Описание

HARDWARE FEATURES
Standards and ProtocolsIEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Interface24 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 100/1000Mbps SFP Slots
1 Console Port
Network Media10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimensions (W X D X H)17.32*8.7*1.73 in.(440*220*44 mm)
Fan QuantityFanless
Power Supply                               100~240VAC, 50/60Hz

PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane12.8Gbps
MAC Address Table8k
Packet Forwarding Rate      9.5Mpps
Jumbo Frame10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
L2 Switching FeaturesIGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Port isolation
BPDU filtering/guard
TC/Root protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
Quality of ServiceSupport 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Management VLAN configuration
Access Control ListL2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
SecurityIP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management                       Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS


Характеристики

Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Управляем - managed
Switch брой портове
  • 24
Web управление:
  • Да
Power Over Ethernet (PoE)
  • No
Цвят:
  • Черен
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1D,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x Interface: - 24 10/100Mbps RJ45 Ports - (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) - 4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports - (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) - 2 Gigabit SFP Ports

    369 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 28 Основни портове, тип 24x10/100/1000Base-T Uplink портове 4 dual personality Управление Web interface; Management through SNMP; Remote firmware upgrade by Web; Stackable ZyXEL iStacking™ Fans Fanless design Routing Layer 2 Only Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 56 Gbps Пропускателна способност, Mpps 41.67 Mpps

    364 лв
  • Интерфейс - 48 10/100Mbps RJ45 Ports - 2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports - 2 Gigabit SFP Slots Консумирана енергия Maximum: 15.3W (220V/50Hz) Захранване 100~240VAC, 50/60Hz Bandwidth/Backplane 17.6Gbps Jumbo Frame 10KB MAC Address Table 8k Packet Forwarding Rate 13.1Mpps

    359 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 10 Основни портове, тип 8x10/100Base-TX Управление Web user interface: Built-in switch configuration utility for easy browser-based device configuration (HTTP/HTTPS); Fans Fanless design Routing Layer 3 Lite Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16 MB; RAM: 128 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 5.6 Gbps Пропускателна способност, Mpps 4.17 Mpps

    357 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 10 Основни портове, тип 8x10/100Base-TX Power Over Ethernet (PoE) No Управление Web graphical user interface (GUI), Command-line (CLI), Simple Network Management Protocol (SNMPv1/v2c/v3) Захранване External power adapter; Input voltage: 100-127/200-240 VAC; Maximum power rating: 7.2 W Routing Layer 2 Only Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 128 MB, RAM: 256 MB DDR3 DIMM Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 5.6 Gbps Пропускателна способност, Mpps 4.1 Mpps MAC адреси 16000 MAC addres table size

    382 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на TP-LINK TL-SL3428 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit L2 Managed Switch
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре