Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Отстъпката ще се отрази в цената автоматично при завършване на поръчката!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

TP-LINK TL-SL3452 48-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit L2 Lite Managed Switch

Артикул: TL-SL3452
Централен склад: Наличен

549 лв
Брой:
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Въпроси по продукта

Описание

Standards and Protocols: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1d, 802.1s, 802.1w, 802.1q, 802.1p, 802.1x, SNMP
Interface: 48 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)(Auto MDI/MDIX), 2 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX), 2 Gigabit SFP ports,1 RS232 Console port
Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Button: Reset Button
Packet Forwarding Rate: 13.1Mpps
Mac Address Table: 8K
Switching Capacity: 17.6Gbps
External Power Supply: 100-240VAC, 50/60Hz
Dimensions ( W x D x H ): 17.3*10.2*1.7 in. (440*260*44 mm)

SOFTWARE FEATURES
Basic Function: MAC Address Auto-Learning and Auto-aging,
Storm Control (Broadcast, Multicast, Unknown unicast),
Port Mirroring, IGMP Snooping
VPN Pass-Through: PPTP, L2TP, IPSec (ESP Head)
Access Control: Based on Port, Based on MAC, Based on IP,
Based on VLAN, Based on LAG,
Firewall Security: Port Security, Static MAC Address Binding,
802.1x port based Access Control,
RADIUS, TACACS+
Priority: Port based Priority,
IEEE 802.1p based Priority: 4 Queues,
IP DSCP based Priority
Link Aggregation: IEEE 802.3ad LACP Link Aggregation
Spanning Tree: IEEE 802.1d Spanning Tree,
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree,
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree, BPDU Filtering,
VLAN: 802.1Q Tag-VLAN, GARP/GVRP
Access Control List: Based on Port, Based on MAC, Based on IP,
Based on VLAN, Based on LAG,
Management: Telnet, CLI/Console, SSH v1/v2,
Web (Http/Https), SSL, SNMP v1/v2c/v3
SNMP MIB-II, Ethernet-like MIB and Bridge MIB
RMON statistics, history, alarm and event group
System Function: Fixed IP Address Setting, VCT (visual cable test )
System Log, Port Flow Statistics, TFTP Upgrade

Характеристики

Безплатна доставка
  • Да
Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Управляем - managed
Switch брой портове
  • 48
Web управление:
  • Да
Цвят:
  • Черен
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • 16-Port PoE Fast Ethernet Unmanaged Switch, with 2 1000Base-T/SFP Combo Port

    546 лв
  • Part No. GSM5212-100NES Type Managed Managed Port Да Ports 12 Network type Gigabit Ethernet SFP slots 2

    532 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 26 Основни портове, тип 24x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) No Управление Built-in switch configuration utility for easy browser-based device configuration (HTTP) Захранване Internal Power Supply; 100V–240V, 12V/2.5A, 50–60 HZ Routing Layer 2 only Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16 MB; RAM: 128 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 52 Gbps Пропускателна способност, Mpps 38.69 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    569 лв
  • ACL, 802.1X Authentication, Port Security, IP Filtering, Storm control, DHCP Snooping, IP Source Guard and DoS Defend provide you robust security strategy L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application SNMP, RMON, WEB/CLI/Telnet Log-in bring abundant management policies

    572 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 18 Основни портове, тип 16x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) No Управление Built-in switch configuration utility for easy browser-based device configuration (HTTP); RADIUS, port mirroring, TFTP upgrade Захранване Internal Power Supply; Voltage Required : AC 120/230 V ( 50/60 Hz ) Routing Layer 2 only Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16 MB; RAM: 128 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 36 Gbps Пропускателна способност, Mpps 26.78 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    579 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на TP-LINK TL-SL3452 48-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit L2 Lite Managed Switch
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре