Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Отстъпката ще се отрази в цената автоматично при завършване на поръчката!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

TP-LINK 8-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Web Smart Switch

Артикул: TL-SL2210WEB
Централен склад: Наличен

105 лв
Брой:
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Въпроси по продукта

Описание

STANDARDS AND PROTOCOLS: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p

INTERFACE:
8 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
1 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
1 Gigabit SFP ports

NETWORK MEDIA:
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF

BUTTON: Reset Button
POWER SUPPLY: Input: 220~240VAC, 50/60Hz Output: 3.3VDC/4.5A
DIMENSIONS(W×D×H): 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm)
BANDWIDTH/BACKPLANE: 5.6Gbps
PACKET FORWARDING RATE: 4.2Mpps
TRANSFER METHOD: Store-and-Forward
MAC ADDRESS TABLE: 8k
BUFFER SIZE: 1Mb

BASIC FUNCTION:
MAC Address Auto-Learning and Auto-aging,
Storm Control (Broadcast, Multicast, Unknown unicast),
Port Mirroring

TRANSMISSION METHOD:Store-and-Forward

PRIORITY:
Port based Priority,
IEEE 802.1p based Priority: 4 Queues,
IP DSCP based Priority

LINK AGGREGATION: IEEE 802.3ad LACP Link Aggregation

VLAN:
Port Based VLAN,
802.1Q Tag-VLAN,
MTU VLAN

ACCESS CONTROL LIST:
Based on Port
Based on MAC

SECURITY & AUTHENTICATION:
Port Security,
Statick MAC Address Binding
Dynamic MAC Address Binding

NETWORK MANAGEMENT:
Web (Http) Management
Remote Management

SYSTEM FUNCTION:
Fixed IP Address Setting
VCT (visual cable test )
Port Flow Statistics, TFTP Upgrade

Характеристики

Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Управляем - managed
Switch брой портове
  • 8
Web управление:
  • Да
Цвят:
  • Сив
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 5 Основни портове, тип 5x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) No Управление No Fans Fanless design Захранване External power adapter Routing Layer 2 only

    102 лв
  • The ES-1016 is 16-port Fast Ethernet rack-mount switch, that is designed for medium or large network environment to strengthen its network connection. Including rack-mount brackets, the 19" size switch fits into your rack cabinet. It is a superb choice to boost your network with higher performance and efficiency.

    101 лв
  • Основни портове, тип 8x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) No Управление No Fans Fanless design Захранване External power adapter; DC 12 V, 1.0 A Routing Layer 2 only Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 16 Gbps Пропускателна способност, Mpps 11.9 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    111 лв
  • Innovative energy-efficient technology saves power up to 75% Supports IEEE 802.3x flow control for Full Duplex mode and backpressure for Half Duplex mode Non-blocking switching architecture that forwards and filters packets at full wire-speed for maximum throughput 4.8 Gbps Switching Capacity Store and forward Switching scheme Auto-MDI/MDIX eliminates the need for crossover cables Supports MAC address auto-learning and auto-aging Auto-negotiation ports provide smart integration between 10Mbps, 100Mbps hardware. Plug and Play design simplifies installation Fanless design to make sure it works quietly

    112 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 16 Основни портове, тип 16x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) Няма Управление Няма Fans Fanless design Захранване Switching 12V/1A level V power adapter Routing Layer 2 Only Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 32 Gbps MAC адреси 8000 MAC address table size

    97 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на TP-LINK 8-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Web Smart Switch
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре