Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Отстъпката ще се отрази в цената автоматично при завършване на поръчката!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

TP-LINK JetStream TL-SL5428E 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit L2 Managed Switch

Артикул: TL-SL5428E
Централен склад: Наличен

473 лв
Брой:
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Въпроси по продукта

Описание

Standards and Protocols: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1D,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x
Interface: 24 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Gigabit SFP Ports
1 Console Port
Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Button: Reset Button
Dimensions ( W x D x H ): 17.32*9.06*1.73 in.(440*230*44 mm)
Power Supply: 100~240VAC, 50/60Hz

PERFORMANCE
Stacking: 32 Units Virtual Stacking
Bandwidth/Backplane: 12.8Gbps
MAC Address Table: 8k
Packet Forwarding Rate: 9.5Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service: 4 Queues/Port 802.1p/IP DSCP based COS,TOS
L2 Features: IGMP Snooping: V1/V2/V3
802.3ad with LACP
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
Port Mirroring
Flow Control
VLAN: Port/ Tag-based/Private/Protocol-based VLAN/
Q in Q,GARP / GVRP
Access Control List: Packet Flow Filter; Packet Flow Redirection;
Time Range Based; Flow-based QoS
Security: IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X (Radius):Port/MAC Based, VLAN assignment, Guest VLAN, QoS assignment,
Supplicant Support
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH: V1/V2
SSL:V1.5/V2
Port Security
Broadcast Storm Control
Guest VLAN
IP Source Guard
Management: System Diagnose: VCT
SNMP: V1/V2/V3
RMON: Group 1, 2, 3, 9
Command Line Interface: Telnet/Console
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
DGCO Client & BOOTP Client
SYSLOG & Public MIBS

Характеристики

Безплатна доставка
  • Да
Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Управляем - managed
Switch брой портове
  • 28
Web управление:
  • Да
Цвят:
  • Черен
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • For fiber connectivity, the EdgeSwitch Fiber features 12 SFP ports, eight of which also support 100 Mbps. For copper connectivity, the EdgeSwitch Fiber offers four Gigabit RJ45 ports. The EdgeSwitch Fiber offers the forwarding capacity to simultaneously process traffic on all ports at line rate without any packet loss. For its total, non‑blocking throughput, the EdgeSwitch Fiber supports up to 16 Gbps. The EdgeSwitch Fiber uses a sophisticated operating system that provides advanced switching features, including VLAN tagging and link aggregation, and limited layer-3 features, including static routing and DHCP server functionality. Model: ES-12F • (12) Gigabit SFP Ports • (4) Gigabit RJ45 Ports • (1) Serial Console Port • Non-Blocking Throughput: 16 Gbps • Switching Capacity: 32 Gbps • Forwarding Rate: 23.81 Mpps • Maximum AC Power Consumption: 56W • Rackmountable with Rack-Mount Brackets (Included) • DC Input Option (Redundant or Stand-Alone)

    477 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x, IEEE 802.1D,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x Interface: 26 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 4 Gigabit SFP Ports 1 Console Port Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)

    479 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 52 Основни портове, тип 48x10/100Base-TX Power Over Ethernet (PoE) No Управление Web-based GUI; Compact CLI through Telnet; Telnet Server; SmartConsole Utility; TFTP Client; Захранване Internal Universal Power Supply, 100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz Routing Layer 2 Only Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 17.6 Gbps Пропускателна способност, Mpps 13.1 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    481 лв
  • - IP-MAC-Port-VID Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X Authentication and Radius provide you robust security strategies - L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application - WEB/CLI managed modes, SNMP, RMON bring abundant management features TP-LINK JetStream L2 managed switch TL-SL3428 provides 24 10/100Mbps ports. The switch provides high performance, enterprise-level QoS, advanced security strategies and rich layer 2 management features. Moreover, the switch also comes equipped with 4 10/100/1000Mbps Ports and 2 combo gigabit SFP slots, expanding your network flexibly. TL-SL3428 is the cost-effective network solution for the ideal small and medium business.

    463 лв
  • REPOTEC RP-PE1600 16-P Fast Ethernet PoE+ Switch

    490 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на TP-LINK JetStream TL-SL5428E 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit L2 Managed Switch
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре