Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Отстъпката ще се отрази в цената автоматично при завършване на поръчката!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

TP-LINK JetStream TL-SG3424P 24-Port Gigabit L2 Managed PoE Switch

Артикул: TL-SG3424P
Централен склад: Наличен

869 лв
Брой:
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Въпроси по продукта

Описание

Standards and Protocols:
IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Interface:
24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots*
1 Console Port
Network Media:
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
PoE Ports (RJ45):
Standard: 802.3at/af compliant
PoE Ports: 24 Ports
Power Supply: 320W
Dimensions (W X D X H): 17.32*13*1.73 in.(440*330*44 mm)
Fan Quantity: 3
Power Supply: 100~240VAC, 50/60Hz

Bandwidth/Backplane: 48Gbps
MAC Address Table: 8k
Packet Forwarding Rate: 35.7Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes

Quality of Service: Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features:
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-Med
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN:
Support IEEE802.1Q with 4K VLAN groups and 4K VIDs
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Access Control List;
L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Security:
IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius, Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management;
Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS

Характеристики

Безплатна доставка
  • Да
Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Управляем - managed
Switch брой портове
  • 24
Web управление:
  • Да
Power Over Ethernet (PoE)
  • Да
Цвят:
  • Черен
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 28 Основни портове, тип 24x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af and IEEE 802.3at Управление Intuitive Management: IPv4/ IPv6 Dual Stack(IPv6 management and configuration supported since firmware v3.10), .Web GUI (supports 10 languages), SmartConsole utility, SNMP and RMON, Simplified CLI through Telnet Захранване Internal Universal Power Supply: 100 - 240 VAC, 50/60 Hz Routing Layer 2 Only Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 56 Gbps Пропускателна способност, Mpps 41.7 Mpps MAC адреси 16000 MAC address table size

    842 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 10 Основни портове, тип 8x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af PoE delivered over any of the RJ-45 ports within the listed power budgets Uplink портове 2 dual personality Управление Web user interface: Built-in switch configuration utility for easy browser-based device configuration (HTTP/HTTPS) Routing Layer 3 Lite Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16 MB; RAM: 128 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 20 Gbps Пропускателна способност, Mpps 14.88 Mpps

    929 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 52 Основни портове, тип 48x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) No Управление Intuitive Management: IPv4/ IPv6 Dual Stack(IPv6 management and configuration supported since firmware v3.10), .Web GUI Захранване Internal Universal Power Supply: 100 - 240 VAC, 50/60 Hz Routing Layer 2 Only Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 104 Gbps Пропускателна способност, Mpps 77.4 Mpps MAC адреси 16000 MAC address table size

    801 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 28 Основни портове, тип 24x10/100/1000Base-T Uplink портове 2xSFP, 2x10GE SFP Управление CLI, Telnet Server, TFTP Client, IPv6 Neighbor Discovery, Configurable MDI/MDIX Stackable Virtual Stacking Support: D-Link Single IP Management, Up to 32 devices per virtual stack, Up to 20G stacking bandwidth; Fans 1 Smart Fan Захранване AC Input: 100 to 240 VAC 50/60 Hz internal universal power supply; Maximum Power Consumption: 24 W Routing Layer 3 Lite Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 92 Gbps Пропускателна способност, Mpps 68.45 Mpps

    800 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 24 Основни портове, тип 24x10/100Base-TX (provides 12 ports of PoE) Power Over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af PoE; Maximum power of 15.4W to any 10/100 or Gigabit Ethernet base port. The total power available for PoE per switch is as follows: 100W; Uplink портове 2 dual personality Fans 1 fan Захранване Internal Power Supply; 100V–240V, 12V/2.5A, 50–60 HZ; 100V–240V, 50V/2A, 50–60 HZ Routing Layer 2 only Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16 MB; RAM: 128 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 8.8 Gbps Пропускателна способност, Mpps 6.55 Mpps

    783 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на TP-LINK JetStream TL-SG3424P 24-Port Gigabit L2 Managed PoE Switch
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре