Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Отстъпката ще се отрази в цената автоматично при завършване на поръчката!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

TP-LINK JetStream TL-SG3424P 24-Port Gigabit L2 Managed PoE Switch

Артикул: TL-SG3424P
Централен склад: Наличен

1,064 лв
Брой:
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Въпроси по продукта

Описание

Standards and Protocols:
IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Interface:
24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots*
1 Console Port
Network Media:
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
PoE Ports (RJ45):
Standard: 802.3at/af compliant
PoE Ports: 24 Ports
Power Supply: 320W
Dimensions (W X D X H): 17.32*13*1.73 in.(440*330*44 mm)
Fan Quantity: 3
Power Supply: 100~240VAC, 50/60Hz

Bandwidth/Backplane: 48Gbps
MAC Address Table: 8k
Packet Forwarding Rate: 35.7Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes

Quality of Service: Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features:
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-Med
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN:
Support IEEE802.1Q with 4K VLAN groups and 4K VIDs
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Access Control List;
L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Security:
IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius, Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management;
Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS

Характеристики

Безплатна доставка
  • Да
Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Управляем - managed
Switch брой портове
  • 24
Web управление:
  • Да
Power Over Ethernet (PoE)
  • Да
Цвят:
  • Черен
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 28 Основни портове, тип 24x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) PoE standard: IEEE 802.3af and IEEE 802.3at Управление Web-based GUI; Single IP Management; Compact CLI; Telnet Server; TFTP Client Захранване Optional Redundant Power Supply: RPS-700 Routing Layer 3 Lite Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 56 Gbps Пропускателна способност, Mpps 41.7 Mpps MAC адреси 16000 MAC address table size

    1,159 лв 1,084 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 24 Основни портове, тип 20x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) No Управление Web-based GUI; Command Line Interface (CLI); Telnet; TFTP Захранване Optional Redundant Power Supply: DPS-200 Routing Layer 3 Lite Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 32 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 88 Gbps Пропускателна способност, Mpps 65.48 Mpps MAC адреси 16000 MAC address table size

    982 лв
  • The T2600G series provide high performance, powerful L2 and L2+ features like static routing, enterprise-level QoS and other advanced security strategies. The IP-MAC-Port Binding and Access Control List (ACL) functions protect against broadcast storm, ARP and Denial-of-Service (DoS) attacks, etc. Quality of Service (QoS, L2 to L4) provides enhanced trafc management capabilities to move your data smoother and faster. Moreover, the easy-to-use web management interfaces, along with CLI, SNMP, RMON and Dual Image mean faster setup and conguration with less downtime. For workgroup and departments requiring cost-sensitive L2 Switch and gigabit capability, TP-LINK JetStream L2 managed Switches T2600G series provide you the ideal network solution.

    974 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 52 Основни портове, тип 48x10/100/1000Base-T Uplink портове 4 dual personality Управление Switch software can be easily uploaded to the switch through the web-management interface Захранване Internal Routing Layer 3 Lite Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 96 Gbps Пропускателна способност, Mpps 71.4 Mpps

    969 лв
  • RJ45 серийна конзола порт за Command Line Interface (CLI) за управление. Изградете и разширете мрежата си с Ubiquiti Networks UniFi Switch, част от Unifi линия от продукти. EdgeSwitch е напълно управляем, PoE+ гигабитов комутатор, който предоставя сигурна производителност и интелигентна комутация за нарастващите мрежови изисквания. Притежава следните Enterprise-Class характеристики: два SFP порта поддържат uplinks до 1Gbps, Auto-Sensing IEEE 802.3af/at PoE, TACACS+, RADIUS, 802.1X, MAC Filtering, ACL с общ комутационен капацитет 140 Gbps. Инструкции за употреба: Използвайте RJ45-да-DB9, серийна конзола, известна още като кабелно преобръщане, за свързване на порта към конзолата на компютъра си. След това изберете следните настройки, ако е необходимо: • Скорост на предаване 115200 • бита данни 8 • Parity NONE • Спрете бита 1 • Контрол на потока NONE The EdgeSwitch трябва да работи след зареждане, а индикаторът System ще свети в бяло. Натиснете и задръжте бутона Reset. The EdgeSwitch ще се рестартира и след 3 секунди, индикаторът на системата ще стане син. Продължавайте да държите бутона Reset за около 15 секунди, докато системата LED мига синьо за две секунди.

    1,211 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на TP-LINK JetStream TL-SG3424P 24-Port Gigabit L2 Managed PoE Switch
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре