Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Отстъпката ще се отрази в цената автоматично при завършване на поръчката!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

TP-LINK JetStream TL-SG5428 24-Port Gigabit L2 Managed Switch

Артикул: TL-SG5428
Централен склад: Наличен

732 лв
Брой:
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Мнения
  • Въпроси по продукта

Описание

  • LLDP serves to reduce the complexities of the network
  • Link aggregation (LACP) increases aggregated bandwidth, optimizing the transport of business critical data
  • IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree, provides high link availability in multiple VLAN environments.
  • Support IEEE 802.1d/w/s Spanning Tree (STP/RSTP/MSTP)
  • IGMP snooping allows the forwarding of multicast packets such as streaming audio and video, without increasing network broadcast congestion.
  • Non-blocking Layer 2 Switching Capacity
  • GVRP (GARP VLAN Registration Protocol) allows automatic learning and dynamic assignment of VLANs
  • Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
  • Q-in-Q increases the network scalability by providing a hierarchical structure
  • Supports 802.1P, Class of Service (CoS) with 4 priority queues per port
  • Rate limiting confines the traffic flow accurately according to the preset value
  • Supports multiple industry standard user authentication methods such as 802.1x, RADIUS Authentication, Supports 400 IP-MAC-Port-VID Binding entries
  • IP Source Guard prevents IP spoofing attacks such as DoS
  • Port Security enhances the security of all ports
  • L2/L3/L4 Access Control Lists restrict untrusted access to the protected resource
  • Virtual stackable provides high scalability and easy Single-IP-Management
  • Supports Telnet, Cisco like CLI, SNMP v1/v2/v3, RMON and web access
  • Supports SSL and SSH encryptions
  • Port Mirroring enables monitoring selected ingress/egress traffic


Standards and Protocols:

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface:
24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 gigabit SFP Slots*
1 Console Port
* The SFP slots support 1000Mbps only.
Network Media:
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimensions (W X D X H): 17.32*10.2*1.73 in. (440*260*44 mm)
Fan Quantity: Fanless
Power Supply: 220~240VAC, 50/60Hz
Performance:
Bandwidth/Backplane: 56Gbps
MAC Address Table: 8k
Packet Forwarding Rate: 41.6Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes

Характеристики

Безплатна доставка
  • Да
Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Управляем - managed
Switch брой портове
  • 24
Web управление:
  • Да
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Мнения facebook.com

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Подходящи свързани продукти
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z, IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s, IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p Interface: 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots* 1 Console Port

    388 лв
  • TP-LINK JetStream gigabit L2 managed switch TL-SG3424 provides 24 10/100/1000Mbps ports. The switch provides high performance, enterprise-level QoS, advanced security strategies and rich layer 2 management features. Moreover, the switch also comes equipped with 4 combo SFP slots, expanding your network flexibly. This JetStream gigabit L2 managed switch is cost-effective for the ideal small and medium business solution.

    514 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Power Supply: 3.3V Cabel: Single-mode Fiber Fyber Type: 9/125 um Single-mode

    66 лв
Виж също
  • Type Managed Ports 48 Network type Fast Ethernet SFP slots 2 Uplink Base-T Да Uplink SFP Да Uplink Dual Personality Да Uplink 2x Base-T 1000, 2x Dual personality Part No. FS750T2EU

    923 лв 731 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 28 Основни портове, тип 24x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af and IEEE 802.3at PoE Standard, Up to 30 W PoE Capable Ports, PoE Power Budget: Max. 85 W Управление Multi-Language Web-based GUI, Simplified CLI, Telnet Server, TFTP Client, SNMP (Supports v1, v2, v3) Захранване Internal Universal Power Supply: 100 - 240 VAC, 50/60 Hz Routing Layer 2 Only Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 56 Gbps Пропускателна способност, Mpps 41.7 Mpps MAC адреси 16000 MAC address table size

    738 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1d, 802.1s, 802.1w, 802.1q, 802.1p, 802.1x, SNMP Interface: 48 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)(Auto MDI/MDIX), 2 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX), 2 Gigabit SFP ports,1 RS232 Console port Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)

    724 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 52 Основни портове, тип 48x10/100/1000Base-T Uplink портове 4xSFP Управление Simple Web management: intuitive Web GUI (http/https) allows for easy management of device by even nontechnical users; Захранване AC voltage: 100-240 VAC; Maximum power rating: 32 W Routing Layer 3 Lite Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 32MB, RAM: 128 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 104 Gbps Пропускателна способност, Mpps 77.4 Mpps

    742 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 48 Основни портове, тип 44x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) No Управление Manage using SmartConsole or web-based GUI, Built-in MIB browser for SNMP Management Захранване Internal Universal Power Supply: 100 - 240 VAC, 50/60 Hz Routing Layer 2 Only Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 96 Gbps Пропускателна способност, Mpps 71.4 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    746 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на TP-LINK JetStream TL-SG5428 24-Port Gigabit L2 Managed Switch
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре