Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Отстъпката ще се отрази в цената автоматично при завършване на поръчката!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

TP-LINK JetStream TL-SG3424 24-Port Gigabit L2 Lite Managed Switch

Артикул: TL-SG3424
Централен склад: Наличен

514 лв
Брой:
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Мнения
  • Въпроси по продукта

Описание

HARDWARE FEATURES
Standards and ProtocolsIEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Interface24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots*
1 Console Port
Network Media10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan QuantityFanless
Dimensions ( W x D x H )17.32*8.7*1.73 in.(440*220*44 mm)
Power Supply100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane48Gbps
MAC Address Table8k
Packet Forwarding Rate               35.7Mpps
Jumbo Frame10240 Bytes

SOFTWARE FEATURES
Quality of ServiceSupport 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 FeaturesIGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Access Control ListL2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
SecurityIP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
ManagementWeb-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS

Характеристики

Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Управляем - managed
Switch брой портове
  • 24
Web управление:
  • Да
Power Over Ethernet (PoE)
  • No
Цвят:
  • Черен
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Мнения facebook.com

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Подходящи свързани продукти
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p Interface: - 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports - (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) - 4 gigabit SFP Slots* - 1 Console Port * The SFP slots support 1000Mbps only.

    732 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z, IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s, IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p Interface: 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots* 1 Console Port

    388 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Power Supply: 3.3V Cabel: Single-mode Fiber Fyber Type: 9/125 um Single-mode

    66 лв
Виж също
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 28 Основни портове, тип 24x10/100/1000Base-T Uplink портове 4xSFP Управление Simple Web management: intuitive Web GUI (http/https); Single IP management; Fans Fanless design Routing Layer 3 Lite Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 32MB, RAM: 128 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 56 Gbps Пропускателна способност, Mpps 41.7 Mpps

    510 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 28 Основни портове, тип 24x10/100Base-TX Power Over Ethernet (PoE) PoE standard: IEEE 802.3af and IEEE 802.3at Управление Web-based GUI; Compact CLI through Telnet; Telnet Server; SmartConsole Utility; TFTP Client; SNMP Захранване Internal Universal Power Supply, 100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz Routing Layer 2 Only Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 12.8 Gbps Пропускателна способност, Mpps 9.5 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    529 лв
  • REPOTEC RP-PE1600 16-P Fast Ethernet PoE+ Switch

    490 лв
  • 16-Port PoE Fast Ethernet Unmanaged Switch, with 2 1000Base-T/SFP Combo Port

    541 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 52 Основни портове, тип 48x10/100Base-TX Power Over Ethernet (PoE) No Управление Web-based GUI; Compact CLI through Telnet; Telnet Server; SmartConsole Utility; TFTP Client; Захранване Internal Universal Power Supply, 100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz Routing Layer 2 Only Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 17.6 Gbps Пропускателна способност, Mpps 13.1 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    481 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на TP-LINK JetStream TL-SG3424 24-Port Gigabit L2 Lite Managed Switch
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре