Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Ако желаета да платите с Кредитна карта или на изплащане използвайте стандартната форма чрез бутона "Поръчай"!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

Switch TP-Link TL-SG2424

Артикул: TL-SG2424
Централен склад: Наличен

407 лв
Брой:
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Мнения
  • Въпроси по продукта

Описание

HARDWARE FEATURES
Standards and ProtocolsIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Interface24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Network Media10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimensions (W X D X H)17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
Fan QuantityFanless
Power Supply100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane48Gbps
MAC Address Table8k
Packet Forwarding Rate 35.7Mpps
Jumbo Frame10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of ServiceSupport 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
L2 FeaturesIGMP Snooping V1/V2/V3
LAG(Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLANSupports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
SecurityPort Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
ManagementWeb-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS

Характеристики

Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Управляем - managed
Switch брой портове
  • 24
LAN скорост
  • 1000 Mbps
Web управление:
  • Да
Цвят:
  • Черен
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Мнения facebook.com

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • Cloud Router на Mikrotik е с 8 гигабитови порта и 2 SFP+ порта. Cloud Router Switch 210-8G-2S + IN е нов малък размер комутатор на ниска цена. Той идва с осем Gigabit Ethernet порта и два SFP + клетки за 10G свързаност (първи порт поддържа 1.25g / 10G модули, втори порт само 10G модули). Продуктът поддържа 10-57V DC. Серията CRS съчетава най-добрите характеристики на един напълно функционален маршрутизатор и комутатор Layer 3, които се захранват от познатите RouterOS. Всички специфични опции Switch се предлагат в специално меню Switch, но ако искате, портовете могат да бъдат отстранени от конфигурацията на суича и да се използват за други цели, за маршрутизация.

    417 лв
  • Перфектният SOHO портал рутер-комутатор, всичко в една кутия: • Ethernet, Fiber, или 4G (с опционален USB модем) връзка към Интернет • RouterOS / защитна стена / VPN рутер с пасивно охлаждане • до 25 Gigabit порта на комутаторите (1гр SFP и 24xRJ45) MikroTik Cloud Router Switch е най-новия продукт от Smart Switch серията на Mikrotik. Той съчетава най-добрите характеристики на напълно функционален рутер и суич Layer 3, захранващ се от познатата RouterOS.

    396 лв
  • TP-LINK Смарт Switch T1500G-10MPS е разходно- ефективен продукт за малкия и среден бизнес. Качеството на услугата (QoS, L2 до L4) осигурява подобрени възможности за управление на трафика, за да прехвърляте по- бързо и лесно своите данни. Лесни за уеб- управление интерфейси, заедно със CLI, SNMP и RMON, което означава по-бърза конфигурация. Администраторът може да определи приоритета на трафика на основата на най-различни средства, включително Порт Приоритет, 802.1p Приоритет и DSCP Приоритет, за да се гарантира, че аудиото и видеото ще са винаги ясни, гладки и без трептене.

    393 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z, IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s, IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p Interface: 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots* 1 Console Port

    387 лв
  • Non-Blocking Throughput: 70 Gbps Switching Capacity: 140 Gbps Forwarding Rate: 104.16 Mpps Maximum Power Consumption: 56W Rack- or Wall-Mountable Build and expand your network with Ubiquiti Networks® EdgeSwitch™ Lite, part of the EdgeMAX® line of products. The EdgeSwitch Lite is a fully managed, Gigabit switch, delivering robust performance and intelligent switching for growing networks.

    436 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на Switch TP-Link TL-SG2424
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре