Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Ако желаета да платите с Кредитна карта или на изплащане използвайте стандартната форма чрез бутона "Поръчай"!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

ZyXEL GS1100-24E 24-port Gigabit Unmanaged switch

Артикул: GS1100-24E-EU0101F
Централен склад: Наличен

188 лв
Брой:
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Мнения
  • Въпроси по продукта

Описание

Суич, типFixed Port
Общ брой портове24
Основни портове, тип24x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Няма
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеНяма
УправлениеНяма
StackableНе
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet bufferr: 525KB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbp  48 Gbps
Пропускателна способност, Mpps35.7 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)VLAN packet pass-through
L2 мреживи стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.1p CoS
СигурностIEEE 802.3x flow control, Broadcast storm control
Размери, mm267 x 162 x 42 mm, 19" rackmount
Гаранция36 месеца

Характеристики

Производител
  • Zyxel
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Неуправляем - unmanaged
Switch брой портове
  • 24
LAN скорост
  • 1000 Mbps
Web управление:
  • No
Power Over Ethernet (PoE)
  • No
Цвят:
  • Черен
Гаранция
  • 5 години гаранция

Мнения

Мнения facebook.com

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • STANDARDS AND PROTOCOLS: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p INTERFACE:    8 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX) 1 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port (Auto MDI/MDIX) 1 Gigabit SFP ports NETWORK MEDIA:    10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF

    188 лв
  • 16 10/100 / 1000Mbps RJ45 порта Иновативна енергийно ефективна технология, която пести енергия до 15% Поддържа MAC адрес самообучение и авто MDI / MDIX. Възможност за монтаж в 19-инчово шаси със стоманена опаковка TL-SG1016 Gigabit Ethernet Switch ви предоставя висока производителност, ниска цена, лесен е за употреба, със стандартен ъпгрейд, който подобрява старата мрежа с до 1000Mbps. Всички 16 порта поддържат автоматично MDI / MDIX. Нещо повече, с новаторските енергийно- ефективни технологии, TL-SG1016 може да спести до 15% от потреблението на енергия и 80% от опаковката може да бъде рециклирана, което го прави екологично решение за вашия бизнес. Той също така е в съответствие с'S RoHS на ЕС, който забранява употребата на определени опасни материали.

    191 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 8 Основни портове, тип 8x10/100/1000Base-T Вентилатори Без вентилатори Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16MB, RAM: 128 MB

    184 лв
  • TOUGHSwitch 5 PoE е с изчистен дизайн, подходящ за всяко работно място. Поддържа пасивен PoE 24 Волта на всеки един от гигабитовите си мрежови портове, който може да се включва/изключва от интерфейса. Oсигурява време на непрекъсната работа от 99.9%, което е същото като на доста по-скъпите устройства, използвани в дата центровете и от доставчиците на комуникационни услуги. Изработен e от здрави материали, за да може да се ползва и в тежки работни среди. Уеб базираното приложение за управление е лесно за употреба и предоставя допълнителна Layer 2 функционалност, включваща: наблюдение на портовете, връзки към системата и управление на услугите, настройки на Виртуална Частна Мрежа (VLAN), STP / RSTP, поддръжка на Jumbo frame, Ping Watchdog, настройваеми аларми.

    196 лв
  • Interface: -24 10/100Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) -2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) Switching Capacity: 8.8Gbps MAC Address Table: 8K Packet Forwarding Rate: 6.55Mpps Green Technology: Innovative energy-efficient technology saves power up to 50% Transfer Method: Store-and-Forward

    176 лв

Категории: Zyxel

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на ZyXEL GS1100-24E 24-port Gigabit Unmanaged switch
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре