Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Ако желаета да платите с Кредитна карта или на изплащане използвайте стандартната форма чрез бутона "Поръчай"!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

BENQ Wireless Dongle USB

Артикул: 5J.J0614.021
Не е наличен
Уведомете ме при наличие
Уведомете ме при наличие на продукта
Вашата молба е приета!

Ще получите уведомление веднага щом продуктът е отново на склад на предоставените от вас контакти
Вашият E-Mail
Актуалност
- задължително за попълване
Проверка...

69 лв
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Мнения
  • Въпроси по продукта

Описание

Предназначен за Мултимедиен проектор
Wireless dongle for MX710 / MX711/ MX750 / MP780ST / MX760 / MX761 / MX810ST / MW811ST / MX812ST / MX880UST
Гаранция: 6 месеца

Характеристики

Производител
  • BENQ

Мнения

Мнения facebook.com

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • Удължител на обхват TP-Link RE200 AC750

    69 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3ah 100Base-BX, CSMA/CD, TCP/IP Power Supply: 3.3V Cabel: Single-mode Fiber Fyber Type: 9/125 um Single-mode Max. Cable Length: 15km

    68 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3ah 100Base-BX, CSMA/CD, TCP/IP Power Supply: 3.3V Cabel: Single-mode Fiber Fyber Type: 9/125 um Single-mode

    68 лв
  • Безжичен рутер D-Link DIR-505 с възможност за дистанционен достъп Брой портове WAN (скорост) 1x10/100Base-TX LAN/WAN Port WLAN стандарт 802.11b, 802.11g, 802.11n Портове USB 1x USB 2.0 Port Сигурност WEP 64/128-bit, WPA/WPA2, WPS (PIN/PBC), Network Address Translation (NAT), Stateful Packet Inspection (SPI) Други Operation Modes: Router/Access Point, Extender, Wi-Fi Hotspot

    68 лв
  •   Скорост 300 Mbps Антена 2 External Detachable Antennas Интерфейс 10BASE-T/100BASE-TX Стандарти 802.3, 802.3u, 802.11b, 802.11g, 802.11n Сигурност Wi-Fi Protected Access (WPA, WPA2)®, Wi-Fi Protected Setup (WPS), WPS Push Button Захранване External Power Supply, 5V DC, 2.5A

    172 лв 68 лв
Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на BENQ Wireless Dongle USB

Tags: projector projector accesories аксесоари за проектори


Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре