Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Ако желаета да платите с Кредитна карта или на изплащане използвайте стандартната форма чрез бутона "Поръчай"!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

Netgear GS116GE 16 x 10/100/1000 Ethernet Switch

Спестявате:
364 лв
Netgear GS116GE 16 x 10/100/1000 Ethernet Switch 
Type	 Unmanaged
Ports	 16
Network type	 Gigabit Ethernet
Part No.	 GS116GE
Managed Port	Не
PoE	Не
Артикул: GS116GE
Централен склад: Наличен

555 лв 191 лв
Спестявате: 364 лв (66%)
Брой:
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Мнения
  • Въпроси по продукта

Описание

Product PROSAFE 16 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS116G
Network Ports
* 16 RJ-45 auto-sensing UTP ports
Forwarding Mode
* Store-and-forward
Performance
* Bandwidth: 32 Gbps (non-blocking)
* Forward rate (10 Mbps port): 14,800 packets/sec
* Forward rate (100 Mbps port): 148,000 packets/sec
* Forward rate (1000 Mbps port): 1,488,000 packets/sec
* Latency (100 to 100 Mbps): 40 μ (max)
* Latency (1000 to 1000 Mbps): 10 μ (max)
* Queue buffer memory: 512 Kbytes per port
* MAC address database: 8,000
* Acoustic noise: 0 dB
* Heat dissipation: 38.8 Btu/hr
AC Power
* 18W max and 12V @ 15A DC input
Status LEDs
* Power, activity and link indicators for each port Link and speed indicators built into each RJ-45 port
Physical Specifications
* Dimensions (h x w x d): 27 x 285 x 103 mm (1.06 x 11.22 x 4.06 in)
* Weight: 0.9 kg (2 lb)
Environmental Specifications
* Operating temperature: 0º to 50º C (32º to 122° F)
* Operating humidity: 10% to 90% noncondensing
Safety Agency Approvals
* CE mark, commercial
* UL listed (UL 1950)
* C-Tick
Electromagnetic Compliance
* CE mark, commercial
* FCC Part 15 Class A
* EN 55 022 (CISPR 22) Class A
* VCCI Class A
* C-Tick
Standards Compliance
* IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet
* IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
* IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
* Honors 802.1p priority tags
* Honors DSCP priority tags
Package Contents
* ProSafe 6-port Gigabit Desktop Switch (GS116)
* Wall-mount kit
* AC adapter
* Installation guide
* Warranty/support information card

Характеристики

Производител
  • Netgear
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Неуправляем - unmanaged
Switch брой портове
  • 16
Web управление:
  • No
Power Over Ethernet (PoE)
  • No
Цвят:
  • Черен
Гаранция
  • 3 години гаранция

Мнения

Мнения facebook.com

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • STANDARDS AND PROTOCOLS: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p INTERFACE:    8 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX) 1 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port (Auto MDI/MDIX) 1 Gigabit SFP ports NETWORK MEDIA:    10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF

    188 лв
  • Netis PE6108 дава възможност да разширите домашната си или офис мрежа. Устройството осигурява 8x 10/100Mbps RJ45 порта. Всички портове поддържат функцията захранване през мрежата (PoE). Суичът може автоматично да открива и захранва IEEE 802.3at/af съвместими устройства (PDs), като PoE АРs, IP телефони, IP камери и други. В този случай, електрическото захранване се предава заедно с данните с пакетите информация в един единствен кабел.

    195 лв
  • Суич Netgear GS308P, 8 x 10/100/1000 Gigabit Switch 4 x PoE, (metal case) (Up to 53W)

    199 лв
  • 16 10 / 100Mbps RJ45 порта, 2 10/100 / 1000Mbps RJ45 порта и 2 Combo Gigabit SFP Slots Интегрирана стратегия за сигурност, включително 802.1Q VLAN, Port сигурност и контрол L2 / L3 / L4 QoS и IGMP за оптимизиране на аудио и видео приложение WEB / CLI режими, SNMP, RMON - изобилие функции за управление TP-LINK TL-SL2218 е оборудван с 16-10 / 100Mbps RJ45 порта, 2 10/100 / 1000Mbps RJ45 порта и 2 комбо Gigabit SFP слота. Прекъсвачът осигурява висока производителност, корпоративно ниво QoS, полезни стратегии за сигурност и богати функции за управление на слой 2. TP-LINK Смарт Switch TL-SL2218 е разходно-ефективно решение за малкия и среден бизнес. TL-SL2218 има полезни функции за сигурност. Функцията буря контрол предпазва с Broadcast, Multicast и Unknown Уникаст. Качество на услугата (QoS, L2 до L4) осигурява подобрени възможности за управление на трафика, за да преместите данните си по-гладко и по-бързо. SNMP и RMON, означават по-бърза настройка и конфигурация за по-малко време. За да се интегрират аудио и видео услугите в една мрежа, комутатора прилага богати политики QoS. Администраторът може да определи приоритета на трафика на основата на най-различни средства, включително Порт Приоритет, 802.1p Приоритет и DSCP Приоритет- за да се гарантира, че аудиото и видеото ще са винаги ясни, гладки и без трептене. Във връзка с Voice VLAN опорите на превключвателя, гласовите приложения работят с много по-гладко изпълнение. TL-SL2218 поддържа пълна гама от функции, включително: 802.1Q VLAN таг, Port Isolation, Port Mirroring, STP / RSTP / MSTP, Link Aggregation Group и функция 802.3x контрол на потока. Осигурява и разширени функции за поддръжка на мрежата, като Loop Back Detection, кабелна диагностика и IGMP Snooping. TL-SL2218 е лесен за използване и управление. Поддържа различни удобни стандартни функции за управление, като интуитивен уеб-базиран графичен потребителски интерфейс (GUI) или SNMP (v1 / 2/3), и RMON поддръжка, която позволява при преминаването да се изследва ценна информация за състоянието и изпращането, като капани за необичайни събития.

    200 лв
  • Суич Netgear JFS524, 24 x 10/100 ProSafe Fast Ethernet Switch Rack-mountable

    182 лв

Категории: Netgear

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на Netgear GS116GE 16 x 10/100/1000 Ethernet Switch
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре