Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Ако желаета да платите с Кредитна карта или на изплащане използвайте стандартната форма чрез бутона "Поръчай"!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

Netgear 802.11n RangeMax Next Wireless USB 2.0 Dual Band (2.4GHz or 5GHz)

Артикул: WNDA3100-200PES
Централен склад: Наличен

56 лв
Брой:
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Мнения
  • Въпроси по продукта

Описание

Netgear WNDA3100



Wirelessly surf, email, stream HD video, on-line game, make Internet phone calls

Less interference and better connections using dual band Wireless-N

Better speed and range than other USB Wireless-N adapters



RANGEMAX DUAL BAND WIRELESS-N USB 2.0 ADAPTER

Standards



IEEE 802.11n draft specification, IEEE 802.11b, IEE 802.11g, 2.4 GHz

Wireless Speed†



802.11b/g, 802.11a, 802.11n draft (2.4 GHz/5 GHz)

Physical Specifications



Dimensions (l x w x h): 94.5 x 30.2 x 15.2 mm (3.72 x 1.19 x .6 in)

Weight: 21.5 g (0.76 oz)

Ease of Use



Smart Wizard® simplifies setup and Touchless WiFi Security makes connecting to secure networks simple and fast

Security



Wi-Fi Protected Access (WPA2-PSK, WPA-PSK)

Wired Equivalent Privacy (WEP) 64-bit, 128-bit encryption for IEEE 802.11b and IEEE 802.11g

Related Products



Rangemax Dual Band Wireless-N Router (WNDR3300

HD/Gaming 5 GHz Wireless-N networking Kit (WNHDE111/ WNHDEB111)

RangeMax Next Wireless-N routers (WNR834B, WNR854T Gigabit version)

RangeMax NextWireless-N Modem Router (DG834N)

Warranty



NETGEAR 1-year Warranty (see information enclosed)

Package Contents



RangeMax Dual Band Wireless-N USB Adapter (WNDA3100)

Installation guide

Resource CD

Warranty/support information card

Характеристики

Производител
  • Netgear
Цвят:
  • Черен
Гаранция
  • 2 години гаранция
Тегло с опаковката(при транспорт)
  • 2 kg

Мнения

Мнения facebook.com

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • Type Unmanaged Managed Port Не Ports 8 Network type Gigabit Ethernet Part No. GS208-100PES

    55 лв
  • Standards and Protocols IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x Basic Function Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x); Extends fiber distance up to 0.31miles (0.5km) using 50/125um fiber Ports 1 Gigabit SFP port; 1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX) Wave Length Depends on the used SFP module Network Media 1000BASE-FX Multi-mode/Single-mode SFP module Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m); EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)

    57 лв
  • Насладете се на бързa скорост когато сърфирате в мрежата, споделяне на снимки, видео и онлайн игри. Linksys AE2500 e снабден с 2 mimo антени които увеличават силата на сигнала така че да може да се насладите на надежден безжичен сигнал Общи: - Wireless-N - 2.4 GHz или 5 GHz работна честота - 2 вътрешни антени

    58 лв
  •   Standards : IEEE 802.3, IEEE 802.3u and IEEE 802.3x   Media Support : 10Base-T: Cat.3, 4 or 5 TP 100Base-TX: Cat.5 TP

    54 лв
  • В съответствие с IEEE 802.3, IEEE 802.3u и стандарти IEEE 802.3ab Ethernet технология за намаляване на консумация на енергия 30% ~ 50% Поддържа Auto-MDI/MDI-X, пълна / половин дуплекс режими и авто-договаряне

    58 лв

Категории:

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на Netgear 802.11n RangeMax Next Wireless USB 2.0 Dual Band (2.4GHz or 5GHz)
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре