Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Ако желаета да платите с Кредитна карта или на изплащане използвайте стандартната форма чрез бутона "Поръчай"!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

TP-LINK 26-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots TL-SG5426

Артикул: TL-SG5426
Централен склад: Наличен

479 лв
Брой:
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Мнения
  • Въпроси по продукта

Описание

  • Link aggregation (LACP) increases aggregated bandwidth, optimizing the transport of business critical data
  • IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree, provides high link availability in multiple VLAN environments.
  • Support IEEE 802.1d/w Spanning Tree (STP/RSTP)
  • IGMP snooping allows the forwarding of multicast packets such as streaming audio and video, without increasing network broadcast congestion.
  • Non-blocking Layer 2 Switching Capacity
  • GVRP (GARP VLAN Registration Protocol) allows automatic learning and dynamic assignment of VLANs
  • Supports 255 active VLAN groups and 4K VLAN IDs
  • Q-in-Q increases the network scalability by providing a hierarchical structure
  • Supports 802.1P, Class of Service (CoS) with 4 priority queues per port
  • Rate limiting confines the traffic flow accurately according to the preset value
  • Supports multiple industry standard user authentication methods such as 802.1x, RADIUS and TACACS+ Authentication, Guest VLANs
  • IP Source Guard prevents IP spoofing attacks such as DoS
  • Port Security enhances the security of all ports
  • L2/L3/L4 Access Control Lists restrict untrusted access to the protected resource
  • Virtual stackable provides high scalability and easy Single-IP-Management
  • Supports Telnet, Cisco like CLI, SNMP v1/v2/v3, RMON and web access
  • Supports SSL and SSH encryptions
  • Port Mirroring enables monitoring selected ingress/egress traffic


Standards and Protocols: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,

IEEE 802.1D,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x
Interface: 26 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Ports
1 Console Port
Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Button: Reset Button
Backup Bandwidth: 52Gbps
Packet Forwarding Rate: 38.7Mpps
Mac Address Table: 8k
Jumbo Frame: 9KBytes
External Power Supply: 220~240VAC, 50/60Hz
Dimensions ( W x D x H ): 17.32*9.06*1.73 in.(440*230*44 mm)


Характеристики

Безплатна доставка
  • Да
Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Управляем - managed
Switch брой портове
  • 26
Web управление:
  • Да
Цвят:
  • Сив
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Мнения facebook.com

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • Комутатор, Dell Networking X1026 Smart Web Managed Switch, 24x 1GbE and 2x 1GbE SFP ports

    474 лв
  • омутатор, D-Link 20-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch including 2 SFP ports and 2 x 10G SFP+ ports

    472 лв
  • Гигабитов комутатор с уеб интерфейс за конфигурация и управление. Linksys LGS552P 18-портов Гигабитов Неуправляем суич. 16 - гигабитови портове и 2 - комбо порта(17-18, RG45+SFP). Layer 2 Managed суич с Layer 3 Static Routing поддръжка. С оптимизирана консумация на енергия и IEEE (802.3az) поддръжка.Поддържа Link Aggregation, IGMP Snooping, Head-of-line (HOL) blocking prevention, RMON Мониторинг, Port Mirroring

    472 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 52 Основни портове, тип 48x10/100Base-TX Power Over Ethernet (PoE) No Управление Web-based GUI; Compact CLI through Telnet; Telnet Server; SmartConsole Utility; TFTP Client; Захранване Internal Universal Power Supply, 100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz Routing Layer 2 Only Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 17.6 Gbps Пропускателна способност, Mpps 13.1 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    486 лв
  • Cisco SF220-24 24-Port 10/100 Smart Plus Switch

    487 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на TP-LINK 26-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots TL-SG5426
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре