Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Ако желаета да платите с Кредитна карта или на изплащане използвайте стандартната форма чрез бутона "Поръчай"!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

TP-LINK JetStream TL-SG3216 16-Port Gigabit L2 Lite Managed Switch

Артикул: TL-SG3216
Не е наличен
Уведомете ме при наличие
Уведомете ме при наличие на продукта
Вашата молба е приета!

Ще получите уведомление веднага щом продуктът е отново на склад на предоставените от вас контакти
Вашият E-Mail
Актуалност
- задължително за попълване
Проверка...

387 лв
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Мнения
  • Въпроси по продукта

Описание

Standards and Protocols: IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Interface: 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots*
1 Console Port
Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimensions ( W x D x H ): 17.3*8.7*1.7 in.(440*220*44 mm)
Power Supply: 100~240VAC, 50/60Hz

PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane: 32Gbps
MAC Address Table: 8k
Packet Buffer Memory: 512KB
Packet Forwarding Rate: 23.8Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes

SOFTWARE FEATURES
Quality of Service: Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features: IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups,
containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN: Support IEEE802.1Q with 4K VLAN groups and 4K VIDs
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Access Control List: L2~L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Security: IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management: Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS

Характеристики

Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Мнения facebook.com

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Подходящи свързани продукти
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Power Supply: 3.3V Cabel: Single-mode Fiber Fyber Type: 9/125 um Single-mode

    66 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p Interface: - 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports - (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) - 4 gigabit SFP Slots* - 1 Console Port * The SFP slots support 1000Mbps only.

    732 лв
  • TP-LINK JetStream gigabit L2 managed switch TL-SG3424 provides 24 10/100/1000Mbps ports. The switch provides high performance, enterprise-level QoS, advanced security strategies and rich layer 2 management features. Moreover, the switch also comes equipped with 4 combo SFP slots, expanding your network flexibly. This JetStream gigabit L2 managed switch is cost-effective for the ideal small and medium business solution.

    514 лв
Виж също
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 10 Основни портове, тип 8x10/100Base-TX Power Over Ethernet (PoE) No Управление Web-based GUI; Command Line Interface (CLI); Telnet Client/Server Stackable Virtual Stacking: D-Link Single IP Management, up to 32 units per Virtual Stack Захранване Internal Universal Power Supply: 100 - 240 VAC, 50 - 60 Hz Routing Layer 2 Only Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16 MB, RAM: 128 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 5.6 Gbps Пропускателна способност, Mpps 4.2 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    389 лв
  • Комутатор Mikrotik Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-RM VPN

    384 лв
  • TP-LINK Смарт Switch T1500G-10MPS е разходно- ефективен продукт за малкия и среден бизнес. Качеството на услугата (QoS, L2 до L4) осигурява подобрени възможности за управление на трафика, за да прехвърляте по- бързо и лесно своите данни. Лесни за уеб- управление интерфейси, заедно със CLI, SNMP и RMON, което означава по-бърза конфигурация. Администраторът може да определи приоритета на трафика на основата на най-различни средства, включително Порт Приоритет, 802.1p Приоритет и DSCP Приоритет, за да се гарантира, че аудиото и видеото ще са винаги ясни, гладки и без трептене.

    393 лв
  • Gigabit Ethernet performance combined with Industrial strength construction and a 150Watt power supply. The TOUGHSwitch PRO version is capable of powering up to eight 24V or 48V devices with software selectable output voltage control. It is the ideal PoE solution for use with Ubiquiti airMAX base station deployments.Part Number: TS-8-PRO

    398 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 28 Основни портове, тип 24x10/100/1000Base-T Uplink портове 4 dual personality Управление Web interface; Management through SNMP; Remote firmware upgrade by Web; Stackable ZyXEL iStacking™ Fans Fanless design Routing Layer 2 Only Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 56 Gbps Пропускателна способност, Mpps 41.67 Mpps

    373 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на TP-LINK JetStream TL-SG3216 16-Port Gigabit L2 Lite Managed Switch
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре