Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Ако желаета да платите с Кредитна карта или на изплащане използвайте стандартната форма чрез бутона "Поръчай"!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

TP-LINK MiniGBIC Module TL-SM311LS

Артикул: TL-SM311LS
Централен склад: Наличен

53 лв
Брой:
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Мнения
  • Въпроси по продукта

Описание

Standards and Protocols: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Power Supply: 3.3V
Cabel: Single-mode Fiber
Fyber Type: 9/125 um Single-mode
Max. Cable Length: 10km
Data Rate: 1.25Gbps
Port Type: LC
Wave Length: 1310nm
Safety & Emission: FCC, CE
Environment: Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Характеристики

Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Мрежови аксесоари
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Мнения facebook.com

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Подходящи свързани продукти
  • TP-LINK JetStream gigabit L2 managed switch TL-SG3424 provides 24 10/100/1000Mbps ports. The switch provides high performance, enterprise-level QoS, advanced security strategies and rich layer 2 management features. Moreover, the switch also comes equipped with 4 combo SFP slots, expanding your network flexibly. This JetStream gigabit L2 managed switch is cost-effective for the ideal small and medium business solution.

    386 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z, IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s, IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p Interface: 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots* 1 Console Port

    353 лв
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p Interface: - 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports - (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) - 4 gigabit SFP Slots* - 1 Console Port * The SFP slots support 1000Mbps only.

    729 лв
Виж също
  • Standards and Protocols: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Power Supply: 3.3V Cabel: Multi-mode Fiber Fyber Type: 50/125um or 62.5/125um Multi-mode Max. Cable Length: 550m Data Rate: 1.25Gbps

    53 лв
  • MikroTik S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M модул, съвместим с повечето Gigabit SFP устройства на пазара.

    53 лв
  • Standards and Protocols IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x Basic Function Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x); Extends fiber distance up to 0.31miles (0.5km) using 50/125um fiber Ports 1 Gigabit SFP port; 1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX) Wave Length Depends on the used SFP module Network Media 1000BASE-FX Multi-mode/Single-mode SFP module Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m); EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)

    52 лв
  • Използвайте любимите си слушалки, безжично свързвани с вашия смартфон или друго Bluetooth устройство. Включете слушалките в аудио входа на този умен адаптер и го свържете безжично с желаното устройство през Bluetooth. Особено полезно за устройства без вграден аудио вход, например Apple iPhone 7. Адаптерът има вградена батерия, която се зарежда чрез USB.

    52 лв
  • Технология Wireless-AC до 430 Mbps* на 5 GHz и 150 Mbps на 2.4 GHz Честотен обхват - избираемо 2.4 или 5 GHz Поддържа до 128-битово криптиране (WEP, WPA and WPA2). Една вградена антена Лесна инсталация и настройка чрез Setup Wizzard или WPS бутон.

    51 лв
Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на TP-LINK MiniGBIC Module TL-SM311LS
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре