Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Ако желаета да платите с Кредитна карта или на изплащане използвайте стандартната форма чрез бутона "Поръчай"!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

TP-LINK TL-SL2452 48-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit Smart Суич

Артикул: TL-SL2452
Централен склад: Наличен

359 лв
Брой:
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Мнения
  • Въпроси по продукта

Описание

Хардуерни характеристики
Брой вентилатори Без вентилатори
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Размери (Ш x Д x В) 17.3*7.1*1.7 инча/ 440 x 180 x 44 мм
Стандарти и протоколи IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Интерфейс 48 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Gigabit SFP Slots
Консумирана енергия Maximum: 15.3W (220V/50Hz)
Захранване 100~240VAC, 50/60Hz
Производителност
Bandwidth/Backplane 17.6Gbps
Jumbo Frame 10KB
MAC Address Table 8k
Packet Forwarding Rate 13.1Mpps
Софтуерни характеристики
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
Сигурност SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Управление Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Други
Сертификати CE, FCC, RoHS
Съдържание на опаковката TL-SL2452;
Захранващ кабел
Упътване за инсталиране;
Resource CD;
Rackmount Kits;
Гумени крачета
Системни изисквания Microsoft® Windows® XP, Vista™ , Windows 7 or Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Характеристики

Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Switch - комутатор
Switch тип
  • Управляем - managed
Switch брой портове
  • 48
LAN скорост
  • 100 Mbps
Web управление:
  • Да
Цвят:
  • Черен
Размери, мм
  • 440 x 180 x 44
Гаранция
  • 2 години гаранция
Тегло с опаковката(при транспорт)
  • 6 kg

Мнения

Мнения facebook.com

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • Суич S1728GWR-4P (24 Ethernet 10/100/1000 ports,4 Gig SFP,AC 110/220V)

    359 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 10 Основни портове, тип 8x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) No Управление Web user interface: Built-in switch configuration utility for easy browser-based device configuration (HTTP/HTTPS); SNMP Захранване Internal power adapter; 100-240V 47-63 Hz Routing Layer 3 Lite Памет (Flash, RAM) Flash Memory: 16 MB; RAM: 128 MB Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 20 Gbps Пропускателна способност, Mpps 14.88 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    358 лв
  • Суич, тип Fixed Port Общ брой портове 10 Основни портове, тип 8x10/100/1000Base-T Power Over Ethernet (PoE) 802.3af & Pre-standard 802.3at; PoE Capable Ports: Ports 1 to 8 : 15.4 W or 30 W; PoE Power Budget: 78 W max Управление Manage using SmartConsole or web-based GUI, Built-in MIB browser for SNMP Management Захранване Internal Universal Power Supply: 100 - 240 VAC, 50/60 Hz Routing Layer 2 Only Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps 20 Gbps Пропускателна способност, Mpps 14.88 Mpps MAC адреси 8000 MAC address table size

    353 лв
  • Портове: 8 х 10/100/1000 Mbps (RJ-45) Консумирана мощност (W): 12.3 Buffer памет: 448 KB Захранване: 100 - 240 V AC, 50-60 Hz

    353 лв
  • EdgeMax е серия устройства, включваща маршрутизатори (routers) и комутатори (switches), с надеждност, подходяща за комуникационни компании. EdgeRouter POE е малък и мощен маршрутизатор, подходящ за бизнес приложение. Разполага с двуядрен процесор на 500MHz и 512 MB DDR2 RAM, което му позволява да рутира до 1 милион пакета в секунда, покривайки изискванията на мрежите на Интернет доставчиците. TOUGHSwitch PoE осигурява време на непрекъсната работа от 99.9%, което е такова, каквото и на по-скъпите устройства използвани в дата центрове и от доставчиците на комуникационни услуги. Използвайте разширените възможности на EdgeRouter POE, за да стартирате приложения за персонализиране на платформата с отворен код. EdgeOS - софуерът, който управлява EdgeRouter POE, предоставя интуитивен потребителски интерфейс, с който се свиква много бързо и който прави настройването и наблюдението на маршрутизатора много лесно. Също така включва и Command-Line Interface (CLI) за удобен достъп до допълнителни функции.

    366 лв

Категории: TP-LINK

Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на TP-LINK TL-SL2452 48-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit Smart Суич

Tags: TP-LINK Суич Switch Суич TP-LINK TL-SL2452


Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре