Добре дошъл, Гост! (Вход | Регистрация)
Кошница: празно

ОБЩА СУМА (с отстъпка)празно

Бърза поръчка (1 клик) x
Coupon code:
Име:
Фамилия:
Email:
Телефон:
Коментар към поръчката
*Ако желаета да платите с Кредитна карта или на изплащане използвайте стандартната форма чрез бутона "Поръчай"!
Тук можете да добавите адреса за доставка, начин на плащане и всичко, което смятате, че е важно за вашата поръчка:
Поръчай

TP-LINK MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter

Артикул: MC111CS
Централен склад: Наличен

80 лв
Брой:
Поръчай по телефона!

0878-44-80-73, 052-600-796

Печели с всяка покупка

Трупайте бонус точки

Връщане на стоката

ако не ви харесва - без въпроси

На изплащане

Онлайн за 30 минути...
  • Описание
  • Характеристики
  • Добави мнение
  • Мнения
  • Въпроси по продукта

Описание

Standards and Protocols: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Basic Function: Adopts WDM technology
Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
Extends fiber distance up to 20km
Ports: 1 100M SC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
WDM TX: 1550nm
WDM RX: 1310nm
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Network Media 1000BASE-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Network Media 1000BASE-FX: Single-mode Fiber
LED Indicators: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Dimensions (W*D*H): 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply: External Power Adapter
Safety & Emission: FCC, CE
Environment: Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Характеристики

Производител
  • TP-LINK
Тип мрежово устройство
  • Мрежови аксесоари
Цвят:
  • Сив
Гаранция
  • 2 години гаранция

Мнения

Мнения facebook.com

Въпроси по продукта

Ако имате въпроси свързани с продукта, който разглеждате:

Виж също
  • - Auto negotiation of 10/100Mbps and auto MDI/MDIX for TX port - Provide switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port - Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely - Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber - Extend fiber distance up to 20km - Easy-to-view LED indicators provide status to monitor network activity easily - External power supply

    80 лв
  • Адаптер, ZyXEL PLA5206 v2, 1000Mbps Powerline Ethernet Adapter, Directplug design, 128-bit AEC Protection, WPS button, QoS Media Streaming, 1Gbps LAN port

    80 лв
  • WUSB6100M на Linksys е първият на пазара USB адаптер AC600 с технологията MU-MIMO. Той дава възможност на потребителите да свържат своите Windows-базирани лаптопи и компютри с безжична-AC мрежа, както и с рутер MU-MIMO, което помага за подобряване на общата ефективност на домашната Wi-Fi мрежа, така че потребителите да могат лесно да споделят видео с висока резолюция и да се насладят на високоскоростни онлайн игри.

    80 лв
  • Двубандов Wireless-AC безжичен адаптер, работи едновременно в обхватите от 2.4 и 5 GHz, сумарна производителност от1200 Mbps - 300 Mbps N + 867 Mbps AC.Wireless-AC безжичен адаптер за връзка на лаптоп / настолен компютър с най-новите 802.11ac безжични мрежи. Безпроблемна скорост за гладко видео и мрежови игри. USB 3.0 интерфейс. 2 вградени в корпуса антени.

    80 лв
  • The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the MC200CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC200CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data.

    80 лв
Фотографските изображения са примерни и могат не винаги да съвпадат напълно с описаниeто или с реалният външен вид на продукта. Стремим се да ги избягваме, но все пак са възможни технически грешки в описанието на TP-LINK MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter
Всички цени са крайни с включен 20% ДДС! Ценовите предложения в ПРОМOЦИЯ или на РАЗПРОДАЖБА са валидни до обявения в описанието на продукта срок или ако срок не е посочен до изчерпване на складовите наличности! Ако забележите грешки в описанията, моля сигнализирайте на promo"at"speedcomputers.biz. СПИЙД КОМПЮТРИ си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Скъпи приятели!

За съжаление, Вашият браузър не поддържа съвременните технологии, използвани в нашия уебсайт.

Моля, презаредете браузъра си, като го изтеглите от линковете по-долу или се свържете с вашия системен администратор, обслужващ вашия компютър.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Нагоре